Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Suspension system faulty
vasa
23.12.2013 10:23 - Re: Suspension system faulty
Za?iato?n?k
vasa napsal(a):
... během jízdy mi vyběhla tahle hláška (+chyba výškové korekce xenonů). Dojel jsem, říkal jsem si, že jen blbne elektrika. Když jsem se po 2h vrátil, zadek seděl na zemi, předek ok. Po nastartování opět hláška, tlačítka nereagovala (hláška "request not granted"). No musel jsem jet, zadek trochu poskakoval, během cesty kontrolka "service" zhasla, po příjezdu domů jsem auto normálně přizvednul abych zajel do garáže. Všecko OK...

Tak mám po diagnostice, a tím také zajímavý oříšek pro zdejší mozky

Ráno příchod k autu, předek v nejvyšší poloze, zadek zcela na zemi Hlášky žádné, dorovnalo výšku, odjezd do servisu. Cestou bez závad do chvíle, než jsem použil ostřikovač (!), ihned suspension faulty (+výška a natáčení xenonů).
Při příjezdu k servisu zadek zase spadlej. A diagnostika:
* snímač natočení volantu (to je normálka),
* přední korektor výšky,
* chyba komunikace s jednotkou pérování

No mechanik na to koukal jak jójo... Pérování na tlačítka nereagovalo, pojistka 40A (nebo tak nějak) ok, diagnostikou šlo ovládat výšku předku, zadku nakonec taky - a v tu chvíli hlášky zmizely a vše v normálu...

Takže shrnutí: ostřikovač vyvolá chybu pérování, kdy se hlásí chyba komunikace s jednotkou pérování a chybějící signál z předního korektoru, čerpadlo funguje, předek udržuje výšku normálně a zadek padá

Nějaké nápady?
(Já tipuju: 1) prodřený či překousaný kabel k motorku ostřikovače, čímž dojde ke zkratu na kostru a chybě v bsi, nebo 2) nějaký problém v modulu pod volantem s pravou páčkou, ale jak by to souviselo s Hydractivem )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator