Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ozvučení, reproduktory apod.
Majk-fox
22.12.2013 18:18 - Re: Ozvučení, reproduktory apod.
99
Rozhodl jsem se, že oživím zvuk v C5. Začnu aktivním hi-low adaptérem na rádio. Origo repro vyměním za komponentní Sinus Live Sl 165, který budou krmený 4k zesilovačem, zadní repro ještě nevím, buď zruším úplně, nebo nahradím kvalitnějšíma koaxiálama. Subwoofer už mám hotový z minulého auta. 45L bassreflex skříń jsem dělal z poctivé 2.5 mm dřevotřísky a šasi Phase Select 12palců dvou cívka do 2Ohmu 400W RMS a krmit budu monoblokem.
Takže baterku mám 75 Ah, snad se vejde větší, napájecí kabel 35mm, posílená kostra od baterky a mezi zesíkam 1F kapacitor. Tzn. dejme tomu celkem 600W dohromady, když to nebudu trápit.
Jedná se mi o to, jestli origo altík zvládne? Na druhou stranu to samé jsem měl v Renault 19 1.9D a při dostatečně dimenzované kabelaži vše ok. U C5 mi když dám plný rejd až na doraz, tak jemně probliknou světla, takže posilovač má asi sakra spotřebu a to samé občas i při zvedání hydrauliky. Nevím, jestli je to normální nebo bych měl dát repasnout altík?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator