Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Suspension system faulty
vasa
20.12.2013 17:43 - Re: Suspension system faulty
Za?iato?n?k
Chtěl bych poprosit o radu. Pětka teď chudinka delší dobu stála nevyužitá v garáži, dneska jsem s ní jel cca 2x30km. Během jízdy mi vyběhla tahle hláška (+chyba výškové korekce xenonů). Dojel jsem, říkal jsem si, že jen blbne elektrika. Když jsem se po 2h vrátil, zadek seděl na zemi, předek ok. Po nastartování opět hláška, tlačítka nereagovala (hláška "request not granted"). No musel jsem jet, zadek trochu poskakoval, během cesty kontrolka "service" zhasla, po příjezdu domů jsem auto normálně přizvednul abych zajel do garáže. Všecko OK.

Předpokládám tedy problém se zadním korektorem, může být zatuhlý? Mám ho třeba zkusit vyndat a rozhýbat, může to pomoct? Nebo na to nesahat a doufat... Nebo radši objednat novej ?

A kdybych ho chtěl vyndat, odpojit předtím radši baterku, nebo klíďo rovnou? Mám před sebou delší cestu na Slovensko, tak to chci mít v cajku... Díky moc za radu a všem krásné a klidné svátky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator