Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rychloměr
stejskli
09.12.2013 15:53 - Re: Rychloměr
Za?iato?n?k
Sám jsem se do dnešního rána divil, že jsem na autě za poslední rok nemusel dělat vůbec nic kromě oleje, filtru a výměny těsnění do hadice k turbu - a najednou zjišuju, že rychloměr ukazuje 90, já ale jedu průtahem Liberce výrazně rychleji než ostatní (je to mimo obec), spotřeba i hluk jsou nějak vysoké a pak při zapnutí tempomatu tento ukazuje 115 km/h.
a) je možné, aby tempomat ukazoval rychlost úplně nezávisle na tachometru?
b) který z obou ukazatelů bude mít přirozeně spíš pravdu a proč?
b) jedná se nutně a logicky o tutéž závadu, kterou popisujete v diskusi výše a k níž Jumep přiložil návod od Xixaa? Dalším příznakem je, že v klidu ručka opravdu visí nalevo dolů níže než obvykle. A dalším příznakem je, že auto stálo po dlouhé době poprvé 3 dny na mrazu...

Nerad bych se totiž pouštěl do vyndávání přístrojové skupiny zbytečně, když je tu jisté riziko že něco poškodím...

Hlavně jsem z popisů výše nepochopil, jak a proč se má ručička k něčemu přilepovat vteřinovým lepidlem - vždy přece pořád ukazuje, i když špatně, není z vypadlá z nějakého pevného lože. Něco se protáčí na osičce? Když už je to uvolněné, jak můžu exaktně trefit správnou polohu - to je přece vyloučené, ne?

Rozptylte prosím někdo moje pochybnosti... diky!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator