Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Engine management system faulty
LPX
08.12.2013 11:10 - Re: Engine management system faulty
99
Zdar všem, prosím o radu, včera mi při jízdě vyskočila nejdříve hláška Engine....antipolution faulty, rozsvítila se kontrolka, motor začal jít jako na 5 válců, vzápětí se kontrolka rozblikala a objevila se hláška Engine management system innoperate, se stejnými projevy a navíc úplně zhasl indikátor přepínání na plyn. Po nastartování sice plyn sám naskočil, ale pouze do okamžiku než se opět rozblikala kontrolka a objevila se hláška Engine.....innoperate, kdy se vše opět vyplo a motor kuckal na benzín. Tento stav se opakoval i po přímém přepnutí pouze na benzín. Byl jsem cca 10 km od baráku a jízda byla utrpení, hlavně i při mírné akceleraci se motor hádal jako na 5 V. Převodovka do nouzáku nespadla a na displeji se samovolně vypnulo zobrazení dlouhodobé i okamžité spotřeby. Startování je v pohodě , ale i při volnoběhu je chod nepravidelný a z motoru jsou slyšet zvláštní zvuky. Při připání plynu se motor srovná a zvuky zmizí, ale po ubrání se objeví vše znovu. Již se mi stalo, že se objevil antipollution a kod chyby s dočasnou poruchou předkatalyzátorů. Zkuste mě prosím nasměrovat, kde by mohl být problém a čeho se to může týkat, na diag. se dostanu v pondělí pokud tam dojedu. Pro upřesnění: nedávno dělané rozvody i přidružený řemen, nový odlučovač oleje, výměny všech náplní, vyměněny 3 cívky, plyn do této události po revizi a bez problému. Díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator