Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nabídky autobazarů v ČR/SR
vilous
20.11.2013 10:42 - Re: Nabídky autobazarů v ČR/SR
99
No já nevím, jaké jsou cenové relace na Slovensku. Ale v ČR jsou C5 2009/2010 exclusive téměř jednotně kolem 250 000, což je 9 200 E. A to včetně 2.2 motoru.
Výbava u ojetin nejde brát v plné ceně, jako není v plné ceně celé auto. Přece nepaltí, když mám jetinu za 20 000 a má hifi za 40 000, že bude stát 60 000. Ani omylem, bude stát 22 000.

No a to potažení palubky kůží - za to bych chtěl slevu. Je to můj soukromý názor, ale vypadá to děsně. Výrobce si dal fachu s přesným slícováním a nyní ty mezery vyplňuje skrabatělá kůže s nějakými stehy. No a na tmavém povrchu ty světlé obří stehy působí děsně, nechtěl bych se na to za jízdy furt dívat, vypadá to jako sešívané auto. Vypadá to jako nějaký supersport, ale C5 je auto přesně opačné filosofie.
No a udržovatelnost? Co když někde ten steh praskne? A navíc mám dojem, že jsou k sobě sešité díly, které jsou normálně samostatné, takže asi horší demontovatelnost dílů.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator