Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna výbojek - přední xenonová světla
jruze
17.11.2013 11:46 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla
U??vate?
vilous napsal(a):
No když člověku v zimě odejde potkávací žárovka, tak ji potřebuje rychle. A v lednu letos Autoport neměl žádnou a Bartůněk měl jednu. To jsem nechtěl, protože mi bylo jasné, že druhá půjde k šípku za chvíli. A obě firmy se shodly na ceně - kolem 4000 za jednu. Nakonec Autoport byl rád, že jsem jim je dovezl a vyměnili mi mnou dodané, Osram jedna za 1600. Takže a žijí autorizované servisy!


Když mᚠna opici mᚠmít i na banány - výrobce jinak neuvažuje a žije z toho a servis také (u spousty dílů úmysně neuvádí podrobnější parametry abys musel koupit jejich díly) - tak to bohužel je a to že se zde a i jinde objeví podrobnější info je jen z praxe - proto je občas problém s díly od jinud.
Nedavno jsem potřeboval přední koule na X7 a ani v servisu jsme nedokázali zjistit hodnoty(pouze objednat na vin a hodnoty nikde - cena jedné 6800,-)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator