Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
jruze
12.11.2013 15:22 - Re: Auto se nezvedá
U??vate?
rendys74 napsal(a):
Taky jsem řešil problém s hydrou.A sice po přezutí pneu v servise mi cca po hodině citrouš zahlásil závadu na pérování a max.rychlost 90km/h. Auto nereagovalo na povely ke zvedání,motorek čerpadla po odemčení nevrčel,tak jak u něho bylo zvykem. Po přečtení všeho možného na tomto foru a především tohoto vlákna jsem začal kontrolovat všechny pojistky.Hlavně ty maxi. Zjistil jsem,že hodnoty pojistek se u mého auta diametrálně liší.Mám jich tam šest v tomto pořadí 20A,50A,50A,50A,---,50A,---80A.Měl jsem strach,že nějaký dobrák tu poslední nahradil 80A místo 40A,která by tam podle toho co jsem tady četl měla být a zhořel mi tím pádem motor hydrauliky.Nakopl mě však příspěvek VIRUSe o stránku dřív,kde popisuje nějakou krabičku s červeným krytem vedle autobaterie.A tam jsem onu 40A spálenou pojistku od motoru hydry našel.Tím chci jenom poukázat na to,že model C5 III X7 se v umístění této/a možná ne jenom této/pojistky liší oproti modelům C5 I a C5 II.Samozřejmě,pokud se spálení pojistky bude opakovat,budu muset/jak je popsáno výše/nejspíš motorek rozebrat a vyčistit. Díky všem,kteří se podílí na chodu a funkčnosti tohoto fora.Sláva jim


Pojistka nevyletí jen tak pro nic za nic - rozeber to a vyčisti motor . Teď mám na dílně X7 u kterého nejde BHI ,ale není to tvůj případ - tady to je pod napětím (druhé po připojení a testu chodí) A už je to druhé BHI u kterého je plná elektronika LDS a teče ze svorkovnive ven(v té předcházenící bylo 1/4litru LDS)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator