Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG - pre a proti
Rio11
06.11.2013 18:54 - Re: LPG - pre a proti
U??vate?
jruze napsal(a):
Bezva nápad - až mi propadne STK a zastaví mne policajti tak jim řeknu že si auto servisuji sám a že je v pořádku páč na to mám i kvalifikaci tak co bych lezl na STK - určo to pochopí a to že to po tobě nechtějí na STK a popř. to mᚠpropadlé je čistě tvůj problém(za to si zodpovídᚠty) a pokud nemᚠplatné doklady tek speciálně u LPG dostaneš okamžitě obecné ohrožení a noty do úschovy
To platí i bez LPG ale u něj jdou na horní sazbu.


Koukám, že si zase nedočetl můj příspěvek do konce, nebo si ho totálně nepochopil. Nikde jsem nenapsal, že nemám pravidelné prohlídky od autorizovaných servisů tedy revize, Napsal jsem jen , že si auto kontroluji sám každé tři měsíce, mám na to trochu vybavení abych to mohl udělat. Proč po mě na STK nechtějí žádné doklady k LPG kromě životnosti nádrže , to netuším, nejsem expert na STK, prostě to po mě nechtěli. Obecného ohrožení se nebojím, znám stovky aut na LPG které nemají žádné kontroly, a nikdo je nekontroluje. U benzínového auta také nedělᚠrevize, jen STK a přitom benzínové páry dokážou bouchnout a hořet jako plyn. Plná nádrž benzínu když hoří tak je to masakr. A podle tvého posledního příspěvku usuzuji, že mít všichni lidé názory jako ty, tak jezdíme ještě na koních. Trocha důvěry v nové technologie by neškodila.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator