Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Darja
04.11.2013 22:22 - Re: LPG a C5
99
perkyy napsal(a):
Pozdravujem, ešte v lete som sa "trochu nudil"


Ok, já to taky počítala... Když vezmu, že LPG tu stojí 0,64 Eur, nafta 1,36 Eur, a nežeru spotřeba LPG 12 litrů, spotřeba nafty 6... já tedy ušetřím "jen" 1000eur... oproti HDi..

Jenže těch 152kw, co nežerou hovězí, ale jezděj na levný "tofu" (tfujtajxl tyhle vegetariánský věci), ty za to stojej...



Moje druhý auto je nafák (haby si tu někdó nemyslil, že ropó opovrhuju)... žere 10-15 litrů nafty, podle toho, co po ňom chcu, a má uslintanejch 85kw.. ale je to nezničitelnej motor. Krom jedný žhavky, zalepenýho filtru paliva (tím řepkosvinstvem) a vzduchovýho filtru sežranýho od myší, nechtěl za celou dobu nic. A to dostává daleko větší čočku, než si umíte představit. Dostává čočku v terénu, tahá klády z lesa, káru naloženou 2,5 tunama dřeva a podobný zvěrstva..

Prostě nafta má svoje, má sílu, málo to žere, ale zábavný to nikdy nebude (teda je, dyš to vohulíte pod nos nějakýmu pumpičkářovi, ale to už si s FAP taky neužijem)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator