Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
igok
25.10.2013 20:43 - Re: Elektrické otevírání pátých dveří / C5 III
VIP
J.Cimrman napsal(a):
Zdravím a mám dotaz. koupil jsem C5 kombi r.v. 2010 a mám otevírání kufru na elektriku. Vše funguje skvěle ale občas se stane že auto se přepne do ekonomy modu a kufr nejde otevřít a tak musím nastartovat. Dá se přepnutí do ekonomy modu nějak naprogramovat nebo vypnout aby mi to neotravovalo život. Díky J.C.

Mne, ked to padne do economy modu tak to jednoducho otvorim rukou, ono to na prve potiahnutie trochu drzi ale potom sa uvolni nejaky mechanizmus a ide to uz bez vacsieho odporu. To iste aj pri zatvarani. Urobil som to uz niekolko krat a nezda sa ze by to nejako ublizilo tomu mechanizmu. Skor ma stve to, ze ked sa hram s klucom a nahodou otvorim kufor, tak musim ist k autu aby som ho zavrel. Nedavno som kontroloval nahradny kluc a pomackal som tlacitka. Robil som to v byte, auto stalo na parkovisku cca 20 metrov od domu, este ze mi napadlo skontrolovat ci to nahodou neotvorilo kufor. Samozrejme ze otvorilo a musel som pekne utekat na ulicu zatvorit auto

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator