Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: problém s 4hp20
Stirius
25.10.2013 10:32 - Re: problém s 4hp20
99
Spíš motor. Jak říkám, ráno startnu, často to rovnou chcípne. Potom když jedu, tak se mi dřív stávalo (před výměnou těsnění), že motor fakt kopal jak blázen, třeba jsem dal zpátečnu, stál na brzdě a motor mi chtěl vykopnout "nohu" ven, jak cukal.

Teď to tak šíleně nekope, ale pořád je to takové nečisté, neplynulé ráno. A při rozjíždění třeba musím lehce nahodit plyn a čekat, až chytne a zjistí, že má jet. Není to hned. Kdysi jsem spěchal a ohulil to hned na začátku a motor chcípl, hodil chybu a odmítal spolupracovat. Takže už jedu vždycky po nastartování opatrně.

A teď to jede tak, že i při skoro plném plynu a studeném motoru to vynechává a nemá čistý chod. Opraví se to buď, jak se zahřeje, nebo ještě když přepne na plyn, tam je to taky plynulejší. Ale obecně má s něčím problém a blokne se a nechce mi pak řadit a hodí se nouzák. Nevím no

Napadá mě, jestli není průser s klapkou nebo když jsem čistil nějakou tou sračkou celé sání. Protože předtím jsem byl u Jumepa, jelo vše ok. Tam se očistila klapka, pak jsem to doma ještě prostříkl a od té doby problémy. Tak jestli není špatně klapka nebo olej, jak se dostává do sání? Ale zase bílý kouř mi z auta nejde...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator