Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jízda v C5 III
veverka69
21.10.2013 23:18 - Re: Jízda v C5 III
99
Gumy si myslim, ze nebudou hrat az takovo roli, mluvil jsem spis o razech pri prejezdu ostrych nerovnosti. Beru to spis v konfrontaci s jinymi auty, dostupnymi v teto cenove kategorii, kde asi C5 je bezkonkurencni.
Tu dalnici jedu nastesti max 3-4x za rok. Prijde mi, ze tam jako nikde jinde po republice je videt, jaky jsme jako narod telata za volantem. Nevadi mi, kdyz nekdo jede 120 vlevo protoze je to derave i kdyz nepredjizdi, ale tak uhnu kdyz me nekdo dojizdi. Tam znamka toho, ze chce clovek predjet je zakazane donucovani (blinkr, svetla, nalepeni se) A vazne to nemyslim nijak agresivne Jel jsem v nedeli 9 vecer, nekolikrat jsem dojel typka, ktery jel 120-130 vlevo a dokud jsem ho neproblik, tak neuhnul. A to jsem zpomalil a jel za nim treba minutu. To uz se pak na to clovek vykasle a blika jako to hovado porad, protoze proste neuhne nikdo. Jeeee, to jsem se tu rozvasnil, ale vzdycky se nakrknu uz hned za Prahou, kde ve trech pruzich znamena pravy naprostou potupu....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator