Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: spotřeba oleje
LPX
17.10.2013 12:43 - Re: spotřeba oleje
99
Průběžná zpráva o zkoumání stavu "olejového hospodářství". Měl jsem problém, že se ztrácí olej (motor žere olej) a následně po dolití se objevilo ráno za studena na měrce cca až 5cm nad max hladinu. Tento stav trval asi 3 dny, než jsem se dostal do servisu, tak byla cesta do Prahy a olej to sežralo a následně již neubýval a držel se cca v 1/3 měrky. Stále však byl nepříjemný první start a občas zvláštní zvuky. Dnes jsme to procházeli a objevili jsme zbastlenou hadičku u odvětrávání motoru, krátká, cca 12 cm. Hadička tam byla dána jiná, určená na vodu (průhledná, zelená s tím výpletem), byla splasknutá a motor vůbec nedýchal po sundání olejového víčka. Hadici, která nebyla vidět, jsme hned zahodili, nahradili správnou a motor začal dýchat. Bohužel olej to prohnalo až do výfuku, tak uvidíme co to udělá. Při startu již žádný divný zvuk, žádný problém. Podotýkám, že servis, kde to bylo na rozvodech apod., jsem žádal o revizi všech těchto věcí - konkrétně systému odvzdušnění motoru (mám tam i plyn) a bylo sděleno, že je vše O.K....no a zase nebylo. Uvidíme zda se to zlepší a nebo zda bude nutné dělat další kroky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator