Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
igok
12.10.2013 23:06 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
VIP
kovboj napsal(a):
akou diagnostikou alebo ako to ukaze

diadnostika nemusi vyhodit chybu ale clovek co sa v tom vyzna vie ake hodnoty ma pozriet a podla odchylky hodnot od normalu vie urcit kde moze byt chyba. Proste nech nech diagnostika ukaze cokolvek, tak len clovek so skusenostami ti dokaze zistit co je naozaj zle.
maly priklad o servisakoch , diagnostike a ludoch so skusenostami:
Mne sa stalo ze auto malo problem s Fapom , emisiami a neviem cim vsetkym este. Ked uz v znackovom servise vymenili takmer vsetko co sa dalo a auto stale chodilo do nudzoveho stavu, tak mi robili diag zadarmo len aby sa zistilo co to mu je, Ked sa raz zadarilo a dostali sme z auta chybovu hlasku o nizkom tlaku turba, tak mechanik zavalil ze budeme menit turbo. Nastastie som to mal s kym konzultovat a namiesto turba som nakoniec kupil za 50 korun benzinovu hadicku a pomenil vsetky spoje na podtlakoch. Odvtedy auto urobilo asi 70 tis km bez problemov.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator