Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Čerpadlo (motor) hydrauliky stále běží
Ferro
01.10.2013 08:49 - Re: Čerpadlo (motor) hydrauliky stále běží
Za?iato?n?k
karlos07 napsal(a):
mám ted maxi pojistku odpojenou,jakmile jí zapojím,moturek začne běžet i při vypnutém klíčku,ale se zdvihem se nic neděje.pokud nastartuju motor,a zmáčknu tlačítko na zdvih,auto normálně zvedá a spouští,jak má,do správné polohy,kterou nastavím,ale motůrek prostě nevypne a stále vrčí,i když znovu vypnu motor.vrčí do tý doby,dokud neodpojím maxi pojistku znovu,protože by se jinak po nějaký době odpálila....

Měl jsem podobný problém, jen bez přepálené pojistky. Měnil jsem brzdový destičky a dak jsem si trochu na čas, takže auto bylo asi 3 dny se zvednutým předkem bez kol a s odpojenou baterií. Když jsem připojil baterku, tak začalo pracovat BHI až do jejího vybytí. Pak jsem zjistil, že mám mokro pod levým kolem. Celý problém byl v tom, že se mi z neznámého důvodu povolila LP koule. LDS vytékala do "kapsy" pod baterkou a když jsem to složil a postavil na kola, tak mi to vychlístlo ven. Nejdřív zděšení, pak jsem zjistil co a jak , dotáhl kouli, dolil LDS, nabyl baterku a od té doby OK.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator