Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tažné zařízení - montáž
Hanz 397
30.09.2013 21:29 - Re: Tažné zařízení - montáž
U??vate?
RimmerCZ napsal(a):
Kluci potrebuju poradit. Moje situace je -

Originalni tazne citroen bajonet s originalni jednotkou. V mem oblibenem servise, kde by tomu kluci meli rozumet(jeden z nich dela primo u citro) namontovano. Vse v pohode, ale pri couvani s vozikem pipa asistent.

Mel jsem celou dobu za to, ze ta draha krabicka o citroenu s elektronikou je tam prave proto, aby si pri zapojeni vypla zadni senzory a nezpusobovalo to tento problem. Volal jsem tam dneska a borec mi tvrdi, ze pry to u nekterych aut nejde a pokud to nefunguje tak to nepujde a mam si proste vypnout parkovaci asistent. Toto me akoze dopalilo, takze nez vubec pujdu s velkou hubou do servisu, chci se zeptat odborniku Jumep jruze atp. jak to vlastne teda je. Jeste dodam, ze na aute je 13kolikova zasuvka a pres original redukci pripojuji nebrzdeny 7 kolikovy vozik.

Nebyl jsem u montaze, takze nevim zda a vubec tak kdo co v diagu nastavoval atp.

Nevím,jak u origo tažného,ale tenhle problém občas způsobuje právě ta redukce 7/13 . Zkus sehnat na zkoušku vozejk s 13pinem a uvidíš...
Nebo,jak psal 63zdenda,to namontovali jen hardwareově...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator