Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nesprávná výška podvozku / C5 III
jruze
29.09.2013 22:18 - Re: Nesprávná výška podvozku / C5 III
U??vate?
matino napsal(a):
ahoj, na mojej C5 mám asi o 4-5 cm vyššie predok ako zadok . hydraulika sa zdá že funguje, auto klesá a stúpa akurát toto neviem čo môže by. takisto keď zatlačím na zadok tak auto sa pekne húpe a pláva ale predok len málo navyše sa mi to zdá nejaké tvrdé ale to môže by subjektívne. neviete kým pôjdem do servisu aspoň zhruba čo to môže by?
vďaka


Pokud s tím nikdo nic nedělal tak korektory se sami asi těžko přenastaví - elektronickou závadu by to vypsalo.V zatáčkách to neodskakuje?(ten předek) - Byl by to druhý případ - proražená koule- jen mi není jasné proč zustane předek vejš,ale toto jsem řešil před týdnem po telefonus jedním servisem(vyměnil napřed pístnice a to samé-potom volal co stím) sehnal jsem mu koule a asi OK - už nevolal.Jinak pokud demontuješ koule a klasika - z koule stříká LDS je KO. Jsou tam 45bar a v citroenu 6500Kč(neuvěřitelné - C5 I a II stojí+- 2800,-) přitom vypadají stejné i tlak podobný z breakem(asi do nich dávají zlaté membrány

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator