Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Aktualizace software / C5 III - RNEG
vilous
19.09.2013 06:45 - Re: Aktualizace software / C5 III - RNEG
99
No dost jsem se do toho poslední dny ponořil viz vlákno o aktualizaci map. Napíši to tedy sem. Firma Navteq mi odpověděla skoro hned (nějaké centrum pro Evropu v Holandsku), že výrobce auta neuzavřel s příslušnými subjekty licenci, protože je jich v ČR více (kromě českého rozhlasu opravdu TMC vysílají i komerční stanice). Takže TMC jde v mapách 2011/2012 nebo půjde snad v nových připravovaných. Takže se máslo vrací na hlavu Citroenu - asi zrovna stávkovali nebo tak něco, to je ve Francii národní sport.

K dotazu. Též mám verzi 20.07 a uvažoval jsem o aktualizaci. Aktualizace SW se podle dostupných informací nijak nedotýká map a způsobu jejich zobrazení. Někdo říká, že je to trochu rychlejší (nevím, co znamená rychlejší mapa, snad výpočet trasy...), ale nové vlastnosti navigace to nepřináší. Týká se to možností připojení stále nových typů mobilů přes modrý zub a řešení těchto problémů. BACHA - píše se, že od verze 20.16 výše nejde používat cracknuté mapy!!! Zda je to marketing nebo pravda nechci zkoušet. Takže mně modrý zub funguje a o možnost podvrhnout tam jakékoli mapy mi jde především, tak aktualizaci SW zatím dávám k ledu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator