Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto nazaregistrovalo tankování
jruze
17.09.2013 16:24 - Re: Auto nazaregistrovalo tankování
U??vate?
63zdenda napsal(a):
Tak po koupi tohoto vozu jsme s manželkou jeli na pumpu dotankovat,při popojíždění ke stojanu,než jsem stačil vypnout motor,žena druhým klíčem odemkla nádrž a spustila tankování,že auto nezaregistrovalo tankování jsem zjistil až doma při parkování na zahradě,při mé tehdejší nevědomosti o tomto jevu,jsem zkoušel zamknout,odemknout nastartovat v intervalech po půl hodinách,stále nic,když jsem se už chystal zajet na reklamaci k pumpě,napadla mě spásná myšlenka,vzít 5litrů do kanystru a dolít,okamžitě po provedení úkonu ručička palivoměru po nastartování vystřelila správnym směrem a upravil se i dojezd,po přečtení návodu jsem poučil sebe i manželku,to je moje zkušenost s odstraněním závady po tankování,ještě by mě zajímalo,jak by se ke mě zachovala obsluha oné pumpy při reklamaci.


No kdyby jsi se nehnul od pumpy a měl přídavnou nádrž(aby se ti tam vlezlo znovu X litrů) tak by si na obsluhu asi mohl udělat podvod - logické je že když má auto obsah nádrže 60l tak by se do ní víc nedostalo a mohl by si docílit opětovné natankování z jiného stojanu,ale mám za to že by obsluha zkusila stojan a pokud by z něj teklo palivo tak by tě asi poslala do ....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator