Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Mapy Navigace / C5 III 2007- (RNEG)
vilous
17.09.2013 12:17 - Re: Mapy Navigace / C5 III 2007- (RNEG)
99
Tak jsem vznesl na citróny dotaz. Říkal jsem si, že mne maximálně sprdnou, že mám heknuté mapy a u originálních je vše OK:

DEMANDE : Demande d'information
--------------------------------------
Mám navigaci RNEG MyWay a mapy 2012/13. Pro tyto mapy nejde na území ČR (a Polska a Ruska) používat TMC, což umí každá jiná navigace za 2000 Kč. Má tento stav nějaké řešení?)

No a odpověděli během pár hodin:
k Vašemu dotazu :

dle sdělení tech. podpory\ bude možnost tuto funkci používat při nejbližším up grade datových podkladů pro TMC. Pro výrobu nových vozidel tzn. že se to týká všech vyrobených od 07/2013.

Doporučujeme proto se buď obrátit na Aut. zástupce, který by Vám měl být schopen poradit při výběru akt. SD karty nebo se přímo zalogovat na stránky www.navigation.com /spol.NAVTEQ/, která dodává akt. mapy pro vozidla Citroën.
Podáváme Vám tuto informaci.
S pozdravem
ing.Miroslav Hrabák
odd.vztahů se zákazníky
PSA Peugeot Citroën

Závěr: Problém mají i legální mapy 2012/13. Takže musíme čekat na 2013/14, zda se vzpamatují a opraví to. Nebo až si tu někdo koupí nové auto vyrobené po 7/2013 s RNEG a někam data pověsí. Nebo přejít zatím na 2011/12 (pracuji na tom). Jestli mi budou chodit 2011/12 s TMC, tak tam po jednom zkusím podhodit soubory z 2012/13 a zjistím, který to dělá. Ten by se pak mohl nechat a ostatní mapy inovovat na 2012/13. Ale většinou to bývá provázané navzájem.
Přes zimu dost času, budu informovat.
Napsal jsem i Navteq do Silicon Valley, slíbili odpovědět do 4 pracovních dnů.
ALe nyní mám jinou zábavu, lehnul mi doma AV receiver.

DOst mne to prudí, protože zrovna v sobotu by se mi to hodilo, mezi Bystřicí u Benešova a Olbramovicemi kolona na dvě hodiny, 4 auta v sobě.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator