Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vůle v řízení / C5 I/II
jruze
14.09.2013 08:26 - Re: Vůle v řízení / C5 I/II
U??vate?
Mám za to že futra budeš shánět těžko - krom toho je to řízení a pokud nemᚠodborné znalosti - tak je to řízení(nelezu do toho)
K předcházejícímu přízpěvku - pokud by to byla pravda a mělo by to být pravidlo(že je řízení nejníž a proto se v něm drží voda) máme všichni auta schopná provozu jen v létě protože jak všichni víme voda zamrzá a tudíž při teplotách pod - nehneš s řízením.Mimo jiné je můj názor že systém pérování (a řízení) je uzavřený okruh do kterého se voda nemá kudy dostat(pokud ji tam někdo nenaleje omylem nebo tak nějak)-proto možná pan Citroen neudělal v deklu výřez k víčku nádržky na LDS. A že by se vzdušnou vlhkostí vysrážela mi příjde jako nesmysl. v tom případě bychom všichni měli velmi nebezpečná auta.Krom toho po nastartování cirkuluje přes řízení LDS a to o dost velké průtočnosti tak si myslím že by se zde ta voda nestihla usadit a kdyby se do systému voda dostala a zamrzla tak počítej s tím že to odnese BHI,servočerpadlo,pístnice,koule atd... je to tedy můj názor.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator