Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Re: C5 a srážka se zvěří
63zdenda
12.09.2013 18:56 - Re: zrazka so zverou
U??vate?
Já jsem také v zimě po páté hodině ranní chytil divočáka,šinu si to 90tkou po rovince na Lípu,tma jako v pytli,najednou nějaké nezvyklé obrysy,okamžitě brzda na podlaze,stačil jsem to ubrzdit,celé stado bylo už nějakych 20 metru odběhnutých v poli,tudíž jsem se začal rozjíždět,pří řazení na 2ku a rychlosti cca 20,kde se vzal,tu se vzal jeden opozdilec,zaregistroval jsem ho půl metru od dveří se sklopenou hlavou,celou svojí váhovou rychlostí to narval na můj blatník a dveře,nejhorší na tom byla ta bezmoc,v nějaké větší rychlosti se v některých případech dá reagovat,přidat plyn nebo brzdit,auto které skoro stojí,prase půl metru od auta,tam se nedá dělat vůbec nic,pojištěné to nebylo,tak jsem si s plechařinou pěkně vyhrál,to je poučení pro příště,když je celé stado již pryč,dá se očekávat ještě nějaký opozdilec,pozor na to,ale pořád je toto lepší,než srážka se srnou,která prolítne přednim oknem dovnitř,umí to i bažant,to je potom masakr,při kterém ve většině případech jde o život,když to jsou v uvozovkách pouze plechy a nějaký plast a nejde o život,tak se to ještě dá.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator