Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jízda v C5 III
monkus
10.09.2013 16:18 - Re: Jízda v C5 III
Za?iato?n?k
RimmerCZ napsal(a):
Zase z jineho soudku:

Masaz - prijde mi to jako vysmech - nafukuje a vyfukuje se tam neco co nebo to je mechanicke (nevim), a to pouze do spodni casti zad. A frekvence je tak jednou za 10 vterin (cyklus). Moc jsem nepochopil jak tohle muze masirovat. Ale treba to nekomu vyhovuje.

Pri jizde po dirach mam pocit jak kdyby uskakovalo cele auto. Mozna je to 18" nizkoprofilovyma gumama, mozna ne, kazdopadne C5 I to nedelala. Z hlediska drncani auta nic moc - opet 18" gumy dost berou diry na silnici.

Nikdy jsem ale nepochopil, proc vsem tak vadi v recenzich naklaneni auta (logicky mekke odpruzeni nemuze fungovat bez rozumnych naklonu). Kdyz to na pekne ceste rostnu, a ze ty 18" 245/45 sedi jak pribite, tak to posledni co bych se bal, ze mi to ustreli. Ale nesmi tam byt dira, nebo hrboly, potom mi prijde, ze to ustreluje vic nez stare auto. Sedi to hodne dobre, mozna i tim, ze auto bude mit nizsi teziste nez starsi modely.

Sranda je, ze spotrebu mam stejnou jako se starou 2.2Hdi 98kW AT Akorat tech koni je tam 2x tolik heh.


Nie je to tými 18" kolami, ja som si to všimol na mojej so 16"kami. Ale iba na zadnej náprave, zjavne váha robí svoje, no ale v porovaní s novou koktávkou sa nie je na čo sažova, tá skákala ako koza, ked som sa viezol.Ale robí to len pri bežnom režime, na športovom sa mi to ešte nestalo. To moje staré XM nikdy nespravilo a v mnohých veciach bolo lepšie, ako C5 III, no to by už bol off topic

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator