Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jízda v C5 III
vilous
09.09.2013 19:30 - Re: Jízda v C5 III
99
Chtěl jsem se podělit se zkušenostmi z prvního měsíce/4000 km. Ale máca to v podstatě vystihla.
Nejvíce mne překvapilo proti první generaci ještě o mnoho větší filtrování kiksů silnic, některé recenze uvádějí, že to neumí žádné jiné auto. A mnohem jistější jízda na roletě. První generace na rychlé roletě (drobně ale soustavně rozbitá silnice) má v zatáčkách tendenci uskakovat ven. X7 sedí jako na hladké silnici. Při houpavé silnici má první generace tendenci se na vrcholu hrbu jakoby vznést, X7 se drží blíže silnice. Na youtube je slovenský klip, kde to nějaký redaktor obdivuje, že víceprvkovou hliníkovou nápravu vpředu i vzadu nemá žádná přímá konkurence. Inu o marketingu C5 nemá cenu psát ani se slzou v oku.
No a motor je slyšet, jen když se mu šlape na krk a to jen jako vzdálené hučení. V běžných režimech o něm člověk neví.
No a pro mě vysloveně drobný zázrak - bederní opěrka těsně nad zadkem jde štolovat i výškově.
Já jsem technický hračička, tak volant mi velmi vyhovuje.
U šestistupňového manuálu mi nějak přebývá pětka. Královna rychlostí je čtyřka - v klidu obcí a na předjíždění skvělá - od 50 do 160 km/h. Za obcí rozjedu k 90 a dávám 6.

No závěr - pokud si chce někdo zajezdit, tak a se tomu autu vyhne. Uvnitř kromě totálního tankodromu není znát, že to auto jede a 90 je naprosto na usnutí. Kdo chce úžasný komfort, tak je na dobré adrese.

.link.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator