Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
cybertm
06.09.2013 09:14 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
Za?iato?n?k
Dobré ráno, tak jsem včera překontroloval vodu a byla tak 1,5cm pod čárkou minima, což jsem předtím neviděl, protože po víkendových autokrosových závodech mi nádržku olepala spousta prachu. Zahýpal jsem autem, sedl že dojedu pro nový fridex a.... ?? Hláška nikde. Auto jako vždycky předtím. Tak jsem večer dolil fridex a od té doby bez potíží..
Je teda fakt možné že by se ta zlověstná hláška poruchy motoru objevila pouze proto, že by se trochu snížila hladina chladicí kapaliny? Že by tam francouzi nemohli dát něco bliže určujícího pro věci co se běžně dolévají? Ostřikovače se taky hlásí zvl᚝ aby to bylo jasné.. ale ty mají asi vyjímku
No a nebo jak bylo včera sluníčko, tak mi tam někde vyschlo to, co mi předtím zkratovalo..
Každopádně děkuji, byl to skvělý odhad! Uplně vidím s čím vším by přišli u citroenu. Stejně ale na diagnostiku zajedu, přeci jen už má za sebou skoro pět sezon..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator