Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
05.09.2013 17:36 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
cybertm napsal(a):
Zdravím, děkuji za rychlou reakce. Píše Oil OK, ale půjdu na výměnu, mám zrovna termín po 15000km. Vodu překontroluji. mám 171 000 najeto. Přesná hláška: Na monitoru navigace RT4 po nastartování (to je okamžité bez anomálií) se objeví hláška Engine fault service needed, zhasne, pustí se rádio, volnoběh drží, nikde nesvítí nic než žlutá ikonka motoru, v menu RT4 na položce diagnostiky je hláška Engine antipollution system faulty. Nic víc, nic míň.. Motor tahá nad 3000 bez omezení, na hadičkách jsem nic upadnutého, steřelého nenašel. Obecně se zdá být motorový prostor a materiály v něm velmi zachovalý. Jediné co bylo blbě tak naklapnutý ozdobný kryt motoru - trochu oleštil tím molitanem ty hadice pod ním, ale prasklina, prodření nejde vidět ani slyšet. turbo hvízdá standardně, vylágrované nevypadá, intercooler suchý... Při otočení klíčkem na OFF zhasíná motor taktéž okamžitě.
Ještě ale dodám že s autem musím jezdit často mimo silnice a někdy dojde ke kontaktu terénu s podvozkem. nedávno jsem tam utrhl jednu plastovou záslepku v tom papírovém krytu cca pod nohama spolujezdce. kousek vedle jde z FAPu pod ten papírový dekl na podvozku kabel z čidla - není tam místo kde by to mohlo zkratovat vodou? Závada se objevila v dešti, když jsem si odběhl na 3 minuty k bankomatu. nastartuju a bylo to tam. předtím nikdy nic...


Diag - ta to hodí do češtiny a měřené hodnoty

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator