Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Overenie vozidla pred kupou
jruze
03.09.2013 14:21 - Re: Overenie vozidla pred kupou
U??vate?
vseved napsal(a):
Loni jem byl už jako důchodce 3měsíce na brigádě u DP. Takže nájezd na vozidle:
Do práce: 8km. Z práce: 10km - zastávka na nákup v Globusu. Čili za 5dní v týdnu nájezd 90km. Víkend - na chalupu a z chalupy 210 - 220km. Takže týdenní nájezd cca 300km. Počítám-li ročně 50 týdnů (2týdny dovolené) tak vychází roční nájezd na 15000. Dovolená letecky, auto nájezd nula. Vezmu-li v úvahu, že dost značná část obyvatel jezdí do práce mhd, nemá chalupu a radši sedí doma myslím, že roční nájezd kolem 15000 není nic neobvyklého. Bohužel mě se to netýká, měsíčně musím minimálně 3x tankovat plnou.


Ta má limuzína je v česku koupená a ježděná firmou s ročním nájezdem 30000Km (dle dokladů které jsem našel v autě - stazky) jetá ČB - Brno = 6x30000 = 180000Km(koupena se 196000Km) (- nějaké servisy a jednou drobná kolize z.části + 3. měsíce po poslední havárii bazar,aukce pojišovny) + 3. měsíce u mne v dílně . Mám ji tuším 3. roky a dnes má 220000Km (poslední dva roky se můj nájezd dělí mezi tři auta) za první rok měla 15000Km a dělila se celkovím nájezdem s druhým autem a to skoro nikam nejezdím (a to se stane že vyjede jednou za měsíc z kopřiv (většinou podle stavu palivoměru - po zhlédnutí mé drahé polovičky - kde je PHM to jede )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator