Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Overenie vozidla pred kupou
jruze
02.09.2013 19:45 - Re: Overenie vozidla pred kupou
U??vate?
Darja napsal(a):
Malinkaté upozornění, dneska jsem prověřovala známému auto, chtěl koupit... bazar zase 130tisíc na tacháči a auto (2010) najeto v 2012 161tis... (byl záznam ze svolávačky)....

Nájezd 10tisíc ročně je prostě fakt mýtus, který stále lidé v ČR živí. Většina lidí, co si kupuje nová auta nad 500tisíc, s nimi jezdí. Statistika je hezká věc, ale není exkatní.
Auta jezdí hodně v cizině, sem dojedou, pěkně omlazená a ucouvaná, a tady se s nimi doopravdy nějaký děda plouží na chatičku a s babkou do lídlu a dá 7tis ročně. Jenže když vezmu v potaz naše fleetové flotily, které se obměňují půměrně každé 3 roky a průměrně se 100tis na tacháči, musí být sakra hodně důchodců, co nejezdí

Krom mých rodičů, kteří na jednom autě najedou ročně 5tisíc a na druhém 17tis, neznám nikoho, kdo bybyl pod dvacku ročně. Koupit auto po našich je kauf. Koupit auto po mě, kauf nebude, protože já jezdím denně (proto mám c5... hlavně, když dávám denně D1).


Já prosím najedu pod 10.také páč najet se třemi auty víc a být přitom 10.-12. hodin v dílně je nezvládnutelné a to nemluvím o tom že na tři auta jsou dva řidiči,jedno jezdí max.4.Km denně do a ze školky,druhé v průměru 20.Km nákupy atd.. a občas někam na prohlídku a pro díly - no a třetí stojí v kopřivách takže u mne průměr všech aut 100% do 10000Km/rok.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator