Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s výškou na zadní nápravě
jruze
01.09.2013 14:47 - Re: Problém s výškou na zadní nápravě
U??vate?
duff74 napsal(a):
Chtěl jsem to udělat stejně, ale to táhlo nešlo ani z jednoho kloubku vyloupnout a vzhledem k tomu, že ta páčka korektoru chodila dost volně, tak tak jsem to nechtěl mordovat, abych to nedejbože nějak nepoškodil. Šrouby stabilizátoru jsem vždycky na jedné straně úplně sundal a na druhé jen povolil. Takže když nad tím teď přemýšlím, tak to teoreticky jde otočit i bez toho, abych táhlo rozpojoval.
No snad mᚠpravdu a bude to jen tím otočením. Ještě že jsem teď 14 doma a můžu nad tím koumat. Zítra koupím manžetu a hned to omrknu. Ještě dotaz: jde ta origo sponka nahradit nějakou jinou? Třeba šroubovací?Jak jsem se na to díval, tak mám neodbytný pocit, že její zpětná montហbude zkouška trpělivosti...


V Citroenu mají šroubovací(za raketu) a originál zpětná montហpůvodní - několik vteřin(ale z přípravkem vlastní výroby) Na demontហtyčky z kloubku (u stabilizátoru - né u korektoru) použij klíč č. 10 - jde to s ním úplně samo - zasuň mezi kuličku(to táhlo co je na stabilizátoru) a tyčku a zapáčíš(tak aby jsi to táhlo moc neohnul - pokud ano kleštěmi srovnej do původní polohy) - potom přetoč páčku směrem dolů a pootoč tak aby se dala nasadit(nic nepovoluj - nebo se s tím budeš babrat někde na jámě abys to dohnal ke správné výšce zadní nápravy) - to je vše

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator