Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s výškou na zadní nápravě
duff74
01.09.2013 14:07 - Re: Problém s výškou na zadní nápravě
99
Tak jsem využil chvilky kdy přestalo pršet a mrknul na to. Nejdřív jsem auto zvedl a zadek vyheveroval abych na to vůbec viděl. Jruze, ta páčka má směřovat dolů v které poloze auta? Protože mě směřuje dost kolmo nahoru a to táhlo je skoro vodorovně směrem k objímce na stabilizátoru. Ale opakuju, že jsem zadek zvedl tak abych mohl sundat kolo, a potom mírně spustil, takže nevím jestli ta poloha toho kloubku není ovlivněna tím heverem. Ale prakticky je teď auto v horní poloze podvozku. Ale stejně tomu nerozumím. To táhlo z korektoru jsem neměl ani sundané, tak mi není jasné, jak se to mohlo otočit.
Ještě jsem zapomněl poznamenat, že jsem si včera při zpětné montáži ramene mírně natrhl manžetu PZ pístnice, kvůli které jsem už kontaktoval i Boba Tobolíka, ale není do pondělí doma. Vzhledem k tomu, že ta díra byla v horní části manžety a nic odtud nevytékalo, zkusil jsem ji zalepit vulkanizační páskou, abych mohl v pondělí dojet aspoň pro tu manžetu do Hulína. Dneska jsem si všiml, že páska je roztržená i s manžetou a je vidět kousek pístu. To přisuzuji tomu, že po zalepení páskou neměla manžeta už tu roztažnost a pístnice ji roztrhla. Takže už jsem si na zítra sehnal jiné auto. Nechal jsem to tak protože začlo pršet a zítra vyměním manžetu a hned mrknu i na pístnici.
Jumep: tou proraženou pístnicí si myslel stržení těsnění, nebo ještě i něco jiného?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator