Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Overenie vozidla pred kupou
vilous
01.09.2013 08:33 - Re: Overenie vozidla pred kupou
99
Dovolím si zásadně nesouhlasit. Podle statistiky české pobočky TUV je průměrný roční nájezd v ČR 10 000 km. Průměr tvoří i velmi vysoké nájezdy, takže střední hodnota (tzv. medián) je ještě hmatatelně níže. Čili kolem 66% aut nenajede ani těch 10 000.
Já jezdím každý víkend a pak dvě větší dovolené a přes 15 000 mi to nedá. Kdybych pominul finanční náklady, tak ujet 50 000 km zabere 30 dnů (24 hodinových dnů!!!). Já si řízení C5 užívám, ale dovedu si přestavit užitečněji strávený čas.
Uznávám, že hodně C5 je z ciziny. Ale kromě F nikde nebývá vyhledávaným firemním autem, taxíků něco vídám i v Praze. Na druhou stranu proč by si český šetřílek nekoupil zrovna C5?, v rámci třídy patří ojetiny k nejlevnějším. Už několikrát jsem se při přezouváním pneu setkal s důchodcem, který si to pořídil na chalupu - hodně odveze za málo peněz, na záda ideální a projede i lehčí terén.
Takže závěr - dost mne prudí automatické kriminalizování lidí, kteří nejsou schopni ujet 30 000 km za rok a ještě si troufnou to uvádět u auta. Já jsem nyní střelil ročník 2001 a mělo poctivých 220 000.
Uznávám velký problém stočených kilometrů, ale nejde paušalizovat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator