Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Overenie vozidla pred kupou
TycoonX
01.09.2013 08:13 - Re: Overenie vozidla pred kupou
99
Ešte by som chcel doda že osobne by som sa bál málo km, aj reálnych. Ludí čo nabehnú 5000km ročne je minimum, a taký ludia si kupujú vačšinou menšie autá do mesta a nazad.

Je rozdiel nabeha 100 000 v meste a v sažených podmienkach kde je to plyn brzda, prudky rozjazd, prudke brzdenie..ako 100 000 na dialnici kde auto ide plynule aj niekolko hodín. Referenčný je však vždy aktuálny stav a ako sa majitel staral.. či tam pchal starline/QH súčiastky za pár korún alebo tam pchal OEM/kvalitu.
Mám tip top xantiu x2 s 463 800km ! Na laku to už trocha vidno, ale technicky nemá problém.. schválne som do inzerátu nedal km.. prišlo asi 5-6 kupcov v priebehu dvoch týždnov a každý sa zhrozil nad tachometrom a cukol.. až na jedného ktorý absolvoval skušobnú jazdu . Keď niekto hovoril že to je vela km tak som mu automaticky ponúkol že to môžem stoči u suseda, že kolko km by si priali..im to bolo na smiech no v reále presne také auto uprednostnili pred mojím.. ironia

Pre info : spz xantie :: ZV649CD

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator