Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problém s výškou na zadní nápravě
duff74
31.08.2013 16:16 - Re: Problém s výškou na zadní nápravě
99
Ahojte. Dneska jsem vyměnil ložiska v ramenou a všechno proběhlo hladce (akorát dostat to rameno z uložení je na palici). Po zpětné montáži jsem pustil auto na kola (měl jsem ho v nejvyšší poloze) a auto drželo. Dal jsem ho nejníže a už se nezvedlo. Zadek sedí na zemi, vždycky pár centimetrů vyjede nahoru, vzápětí klesne, BHI dorovná, zas klesne a tak furt dokola. Podařilo se mi pod něho v jednom okamžiku dostat hever, přizvedl jsem zadek aby bylo BHI ticho. Pročetl jsem tady mraky témat, ale všude jsem se dočetl: "...měl jsem pootočený výškový korektor o 180 st..." Předpokládám, že korektor výšky je ta el. plastová součastka která je cca 6 cm táhlem spřažená s objímkou na tyči stabilizátoru. Není mi jasné co se tam dá pootočit o 180 st ??? Jediné co mě napadá, je že se ta objímka pohnula na té tyči stabilizátoru. Nijak jsem do toho nevrtal, jen jsem vždycky povolil stabilizátor.
Ještě jsem si všimnul že mi trochu prosákla LDS kolem té kovové spony na manžetě pístnice, což předtím určitě nebylo. Napadá mě, že kdyby zadní pístnice netěsnila, tak by zadek klesl hned jak jsem to spustil na kola. Tlak přece drží těsnění uvnitř pístnice a ne manžeta. Nebo se pletu? Předek chodí normálně. Nádobku LDS jsem natlakoval. Díky

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator