Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
jruze
25.08.2013 22:56 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
U??vate?
HELLMUT napsal(a):
Tak jsem se vrátil z Chorvatska, nebylo to špatné ale pro mě byl největší zážitek sólo jízda v C5! - Žena s dcerou jeli s kamarádkou a dalšími dvěma dětmi Fordem.Já se naštěstí nevešel.No kdyby jsme vzali rakev tak bych se asi vešel, ale já bych tím Fordem nejel...
Já si to tak užil, že jsem chvílemi úplně vřeštěl radostí .Hlavně serpentiny ve Slovinsku byli super.Muzika na plné kule,chlazené pití v kastlíku -prostě bomba! Cesta tam 14 hodin ,zpět 12 .Stál jsem jen v kolonách a při čůrání, jinak sem pořád jel.Tam i tady jsem v cíli vystoupil smutný, že už je konec.Byl jsem tak v pohodě že bych z fleku mohl jet zase zpátky. Proto miluji Citroen !
V Chorvatsku jsme popojížděli na výlety ve Fordu Galaxy poslední generace a po 100 km jsem měl zadek jak po výprasku! Sakra proč v těch nových autech je sedačka tvrdá jak v tramvaji? (a to mě v mém autě vadí, že mám kůži která mi přijde o dost tvrdší než plyš.Ale proti Fordu je to prachová peřina! )
Takže za mě platí staré heslo Citroen cesta je cíl
Mít C6 tak jedu nonstop až do Vladivostoku...


To je bezpečnostní prvek - abys neusnul páč po hodině jízdy už nevíš jak si sednout,všechno tě bolí a přitom se usnout nedá a když už tak tě vzbudí rána do zad od projeté díry-hupu na silnici a při tom se spát nedá

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator