Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Citroen C6 vseobecne
vilous
23.08.2013 09:01 - Re: Citroen C6 vseobecne
99
Jsem na dovolené u Bratislavy a jezdím nakupovat do Billy do Stupavy. Na parkovišti se střídají dvě C6 opravdu místních značek. Tak jsem si prohlédl detailně a mohu porovnat s C5 III:

Vnější vzhled C6 je líbivý pro někoho (pro mne ano), C5 sklízí v recenzích unisono nadšení z designu.
Vnitřní vzhled to samé. C6 ta palubka připomíná obyčejnou lavici, opět subjektivní. V béžové je to pěkné, v černé tedy nic moc. C5 interiér opět v recenzích přímo nadšení.
Takže C6 vzhledově (jak bylo vícekráte řečeno) pro fajnšmekry.

Praktická stránka. U C6 vidím dvě zásadní výhody. Prostor na kolena zadních sedadel a úložné prostory v kapsách dveří.
U C5 praktičtější sdružený přístroj, nyní jezdím na navigaci a zobrazení odbočovacích pokynů v tachometru je super, nevím, zda to C6 má. No a C5 Tourer jasně vede kufr.

Takže jsem ještě před pár týdny váhal mezi C6 a C5 Tourer a nyní jsem rád, že jsem nešel do snové C6. Za kapsy ve dveřích a 5 cm na nohy mi nestojí ty komplikace spojené s tím, že když se podělá AMWAR nebo 2.7 motor nebo je potřeba karosářský díl, tak je to na mašli. Jízdní pohodlí C5 III je protiC5 I-II neskutečný pokrok a někdo tu píše, že subjektivně k tomu AMWAR nic nepřidá.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator