Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Únik motorového oleje
jruze
21.08.2013 09:49 - Re: Únik motorového oleje
U??vate?
vlkr napsal(a):
Dobrý den,

mám dotaz na zkušenější, někudy mi ukapává motorový olej. Auto jsem koupil minulý měsíc, najeto by mělo mít cca 85000km (dovoz NL, má servisku záznamy odpovídají záznamům v PC u dealera Citroënu). Po koupi vyměněny rozvody, svíčky, filtry i olej. Jaký tam byl před tím nevím (polosyntetika/syntetika), teď je tam Castrol 5W-40. Po cca 3500 km auto nahlásilo málo oleje, úbytek na měrce znatelný, ze 3/4 až na spodní rysku. Dolito 1 litr.


U dealera jsi zjistil zřejmě historii za první dva roky(kolik to mělo za rok x 8 ??)Jezdí mi sem auta r.v. 2009 s nájezdem 2x tolik - teče vodní pumpa - nasvědčuje nájezdu o sto a víc,olej může téct kdekoli - umít a vysledovat kde.Co to vyreklamovat jako skrytou vadu?Pokud je dekl pod motorem tak to většinou steče vždy doprostřed a pokud mechanik měnil gufero tak mohl zjistit kde je další únik(někdy je to těžké ale..)-pod olejovím čerpadlem,výko ventilů,vana,kolem čidla na vaně,pod filtrem oleje(a výměníkem)....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator