Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Potah na volant
citrónek
09.08.2013 15:46 - Re: Potah na volant
99
BlueSeven napsal(a):
Tak jsem si u nich nechal přečalounit volant, jak říkᚠje to nádhera. A rychlost s jakou to udělali mě také dostala. Volant jsem odeslal v pondělí a ve středu už jsem ho měl doma a protože jsem chtěl zpět ten svůj udělal jsem si tajné znamení a opravdu se mi vrátil ten můj.

Jinak co se týče kvality, tak je to fakt dobře odvedená práce, jenom švy mají jinak než na originálu, ale to mi nevadí. Nechal jsem si tam dát kůži 3 a 4. Tu 3 proto, aby byla struktura podobná jako na zbytku volantu a airbagu.

Celá ta sranda mě vyšla na 2059 Kč i včetně zaslaní k nim a pokud to nějaký rok vydrží, tak jsem spokojen

Taky mam od nich potahnutý volant a super Nechal jsem si to udělat přesně podle originálu, tedy bez té dirkované kůže a je to pěkný. Na omak i na pohled barvy kůže( origo je tmavší šedá než vyloženě černá kůže) téměř k nerozeznání od originálu. Rychlost dodání jak píšeš. PS: tajnou značku jsem si taky dělal a dorazil mi ten můj Takže asi dělají 24 hodin v kuse

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator