Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Maximální rychlost
Zbyňa
06.08.2013 12:18 - Re: Maximální rychlost
99
Gabo napsal(a):
Zbyňa - pamatas si, kolko to bolo na tachometri, ked podla navi to bolo 200km/h? Necudoval by som sa, keby 205 V C5 je velmi presny tachometer, ked nastavim tempomat na 133, tak idem 130.


Asi tak to mohlo být. V těch 130 mi to proměřuje o ty 3 km (přesně jak píšeš), tak jestli tady bylo o 5, tak by to dávalo smysl. Já se koukl na navi kolik tam je a jinak jsem koukal okolo sebe Do 200 to jde bez přemlouvání, potom dál, už to chce víc prostoru a času, ale šla by Nicméně běžně jezdím do 170-180 a do těchto rychlostí je ta dynamika vzhledem k motoru fakt slušná. Tam jsem si všiml, že držím krok s o něco silnějšími motorizacemi konkurenčních značek, jestli na to má vliv ta aerodynamika...

RimmerCZ: nevím teda jak přesně to myslíš, ale ty hodnoty v TP co se maximální rychlosti týče jsou podle mě dost orientační. Měli jsme na firmě kdysi Fiat Dobló 1.3JTD, mělo to psanou maximálku 140 a jelo to podle tacho skoro 180. Což je o dost víc, než výrobce tvrdí

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator