Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
jruze
05.08.2013 23:14 - Re: Dodatečně montovaná světla pro denní svícení
U??vate?
Miklásek napsal(a):
troll, tak to celkom rád čítam, keďže mi to tiež bohovsky vadí. Hlavne ak si ich namontuje nejaký blbec do Ochcáfky, alebo fóbie prvej generácie. Keď som sa ale na toto kedysi pýtal iného kamoša-policajta (dopraváka), tak mi na to povedal, že pokiaž to má niekto dobre nastavené a neoslňuje, tak sa tým nezaberajú... je ale pravda, že už sú to nejaké tri roky a doba sa asi zmenila...


Nechci se nějak dohadovat,ale nemají mít xenony automatické seřizování a ostřikovač? Je tam nějaká ochcávka kolem jejich svítivosti.Podle mne žádné dodělávky nesplňují předpisy a hlavně znepříjemňují protijedoucím život.Pokud chce někdo xenony tak origo auto s nimi nebo origo dodělávku - podle mne všechny dodělávky jsou levá pro ostatní účastníky provozu - mockrát jsem kvůli takovím to přepnul na dálkové abych viděl kam vůbec jedu a přiznám se že mi v tu chvíli bylo úplně jedno že on také neviděl na cestu.Ono potom obhajovat se někde že si sestřelil chodce,který nemůže za to že jsi potkal právě takové auto proti sobě? - neuspěješ mᚠzastavit když jsi osněný a když si toto namontují všici budeš stát pořád a to neplatí jen o protijedoucích autech,ale i o chodcích - podívej se do xenonů a mᚠmžitky před očima pár minut a klidně ztratíš orientaci.Já osobně bych si to na auto nedal.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator