Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdová kapalina - odvzdušnění brzd
TycoonX
02.08.2013 17:29 - Odvzdusnenie brzd
99
Zdravím, už dlhšiu dobu som neodvzdušnoval normálne brzdy tak sa pre istotu spýtam.
Zasekávala sa ručná, tak som demontoval strmen, rozhybal páčku, premazal-ručná behá.
Problém bol s hlavným piestom, sahovákom sa nedal zatlači, tak šiel kladivom a otáčaním 1m hasákom.

Po zatlačení pekne reagoval na páčku ručnej brzdy, hýbal sa s ňou.

Po montáži spa sa však chová divne, nedarí sa mi odvzdušni.
Pri našlapaní piest výde a potom sa vráti spä. Pri naštartovanom motore pedál našliapem ,stvrdne a pomaly stratí tlak.

Postup odvzdušnenia ktorý som použil: kvapalina DOT4 po vrch nádržky, našlapa kym pedal stvrdne a povoli odvzdušnovák . Pedál však ide velmi ažko, takže sme to robili pri naštartovanom motore.
Ked z hadičky išla kvapalina bez bubliniek tak zatiahnú... a stále rovnaký stav

Pedál pri vypnutom motore ide ažko a nedá sa našliapa natvrdo. Pedál pri zapnutom motore sa dá našliapa a potom klesne..

Žeby závada brzd posilovača? Doteraz to šlo bez problému. Btw: neaký podtlakový motorček napravo od nádržky s brzdovkou vrčí po vypnutí motora. Začínam by z toho blbý...zlatá xantia

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator