Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Auto se nezvedá
virus
02.08.2013 08:18 - Re: Auto se nezvedá
99
Tak před měsícem jsem si koupil C5 lll 2,2 HDI biturbo . Najel 7000 tisic a vše bez problému. Akorát předevčírem jsem převážel známému klimatizaci a jedu uplně pomalu na rovné silnici, a rožne se mi cosi na dispeji a že mám jet maximálně 90 za hodinu. Auto bylo nižší a tvrdé. Tak jsem zastavil a vubec nefungovalo zvedání. Jsem si říkal a je to tady.. Na konci Srpna mám jet na dlouhou cestu. Tak jsem volal do jednoho servisu co dělají frantíky. A bylo mě řečený at přijedu hned druhý den ráno. Ještě ten večer jsem se zde zaregistroval abych načerpal informace. Horší bylo že servis byl 30 km daleko. Nebylo to uplně nazemi, ale moc tomu nechybělo. Tvrdé to bylo jak koza. Ráno diagnostika a tam nějaké psaní o nahodilých zavadách, jako BIS což nevím co znamená a korektor výšky. No a zjistilo se že do čerpadla nejjde proud. A byla prasklá pojistka. Ale ne pod krytem nad baterkou . Byla jak je baterie ta hned vedle ní s pravé strany ,taková placatá krabička na výšku postavená a má červený kryt. A tam byla prasklá 40 ale takovou podlouhlou pojistku jsem neviděl. mechanik říkal že to většinou dělalo u C5 ll. A že tam dávali 50. a že někteří měli třeba už pokoj. U C5 lll, to ještě neviděl. Ale pokud to bude pořád , tak bude asi problém v čerpadle . Jsem se ho ptal kolik to čerpadlo stojí. A že prý 30-40 tisíc. A že to nikdo nerepasuje. Tak mě to nedalo a zkoušel jsem volat do autorizovaných servisu, a ti mě všichni říkali 20000. Zajímalo by mě jestli to není v Rakousku levnější. No zatím jsem ujel 300 km a nic. Ale už jsu pořád nervozní a furt čumím na výšku auta..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator