Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Posilovac rizeni - obcas nefunguje
Efik
01.08.2013 18:35 - Re: Posilovac rizeni - obcas nefunguje
99
Zdravim, řeším kolegovi problém se servem (C5 II 2005 2.0 Hdi), začlo to tim že někdy mu šlo někdy ne až nakonec přestalo. Na diagnostice neodpovídalo. Po přeměření drátů jsem usoudil že je problém "servo" tak jsme sehnali jiné (úplně stejné podle čísla), to jsme namontovali, diagnostika OK po nastartování naběhlo a volant šel s cukáním, to jsem přisuzoval zavzdušnění, tak jsem točil na obě strany do konců až přestalo a vyhodilo hlášku servo defekt a od té doby se na něj zase ani diagnostikou nedostanu. Po přečtení zkušeností jsem šel po svazku a žádný problém jsem nenašel a nechce se mi věřit že odešlo další servo. Na zapojení jsem naměřil CAN dráty při zapnutém klíči cca 2,4V které vedou ve svazku až do místa rozdvojení které vede do BHI takže po cestě jsem problém na CAN nenašel, třetí drát je 15 a potom tlusté napájení které tam je, zkoušel jsem i nabíjení a napětí a vše je OK. Prosím o rady a zkušenosti

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator