Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ethanol E85
Alien
31.07.2013 22:58 - Re: Ethanol E85
99
Zdravím,

kompletně jsem přešel na E85, tedy jezdím jen na líh. Starty nic, zima ukáže, ale v zimě se prodává o něco dražší E70, kde je větší poměr benzinu. Ale to mě teprve čeká. Uvidíme. Auto viditelně ožilo, jede lépe odspodu a automat řadí jinak. Celkový dojem z jízdy je až zajímavě překvapivý. Když otevřu haubnu, motor tak zvláštně "šustí", (myslím, že vstŕiky), ale zvuk je to hezky příjemný, celkově se zvuk zklidnil u už tak tichého auta. Spotřeba zatím nic, vyjíždím první nádrž. Časem bych napsal. Mezi 500-1000km vyměním palivový filtr, doporučeno, biolíh má čisticí účinky a je nutné vyměnit filtr. Namontovánu mám jednotku Elotec, která jako jedna z mála je plně automatická, člověk se o nic nestará a nemusí nikde nic mačkat, ladit a podobně. Dále mám přestavbu jako oficiální, se zápisem do TP, kde je zapsáno palivo benzín + e85. Cena lihu při tankování byla 23,90. Je samozřemostí, že mohu tankovat cokoli a jezdit v libovolném poměru líh - benzín. Je to jedno. Jednotka sama pozná na co se zrovna jede a přizpůsobí tomu spalování. Více příště, po nájezdu více km a nádrží.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator