Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Depollution system faulty
loop1
30.07.2013 21:23 - Re: Depollution system faulty
99
Dakujem. Som aspon v obraze o cene dielu

Precital som este teraz vlako "Antipollution system faulty - benzínové motory" - zrejme to iste ako hlaska DSF (len iny nazov na novsom type auta). V podstate mi to vychadza tak, ze to nakoniec ani nemusi byt vadny vstrek ale aj hoc co ine.

Pred cca 2 tyzdnami som napriklad menil aj nove sviecky zn. BOSCH. Menil som to u plynarov, kde chodim pravidelne s plynom. Podla VIN mu vybehol iba 1 typ sviecok. Znizil este odtrh kvoli LPG a nahodil. A nasledne za tyzden hlaska... Moze to mat suvis?

Zaroven ma napadlo - myslim jumep vtedy pisal v tom vlakne, ze niektore typy motorov to mozu robit aj vtedy, ak je nizka hladina paliva. A napriklad dnes uz mam nimimum LPG a idem zajtra nacapovat. A zda sa mi, ze aj predtym mi uz svitila rezerva LPG... Je mozne, ze aj toto ma vplyv?

Zacina ma to znervoznovat vzhladom na to, ze buducu stredu sa chystame s rodinou do Chorvatska /cca 2.000 km hore dole). A nerad by som, aby sa mi nieco po ceste vyvrbilo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator