Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Okno pátých dveří / C5 I/II break
zdenek1976
24.07.2013 07:51 - Re: Okno pátých dveří / C5 I/II break
99
Dobry den,
najednou jsem si vsiml, ze mam vyosene okno zadnich dveri. Okno jsem otevrel jednou v zime uplne nahodou, jinak ne. Jednou jsem spravoval zadni sterac a trochu jsem za to zabral, jinak nic. Nevim, kdy se okno takhle vyosilo. Bojim se na to nejak sahnout, protoze mam strach, aby okno neprasklo. Zatim dovnitr netece ani pri prudkem desti. Nemuzu rict, zda se okno nejak posouva, protoze uz jsem to zjistil az kdyz se na jedne strane dotyka koncovych svetel, takze v zasade nema kam pokracovat. Muj dotaz zni, zda se to nekomu taky stalo a jak to dopadlo. Pokud budu vedet, ze se to dal nehne a treba neprasknou plexiskla zadnich svetel nebo nezacne do auta tect voda nebo nepraskne samotne zadni sklo, tak to tak necham, tak jak je to ted mi to nevadi, jen aby se to nejak nehlo dal. Okno nejde otevrit, neco nefunguje, mackam knoflik pod steracem a nic. Pokusil jsem se to nafotit, je to v priloze. Dekuji za jakekoli postrehy a rady.
Zdenek Dobry den, najednou jsem si vsiml, ze mam vyosene okno zadnich dveri. Okno jsem otevrel jednou v zime uplne nahodou, jinak ne. Jednou jsem spravoval zadni sterac a trochu jsem za to zabral, jinak nic. Nevim, kdy se okno takhle vyosilo. Bojim se na to nejak sahnout, protoze mam strach, aby okno neprasklo. Zatim dovnitr netece ani pri prudkem desti. Nemuzu rict, zda se okno nejak posouva, protoze uz jsem to zjistil az kdyz se na jedne strane dotyka koncovych svetel, takze v zasade nema kam pokracovat. Muj dotaz zni, zda se to nekomu taky stalo a jak to dopadlo. Pokud budu vedet, ze se to dal nehne a treba neprasknou plexiskla zadnich svetel nebo nezacne do auta tect voda nebo nepraskne samotne zadni sklo, tak to tak necham, tak jak je to ted mi to nevadi, jen aby se to nejak nehlo dal. Okno nejde otevrit, neco nefunguje, mackam knoflik pod steracem a nic. Pokusil jsem se to nafotit, je to v priloze. Dekuji za jakekoli postrehy a rady. Zdenek

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator