Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Antipollution system faulty - dieselové motory
jruze
21.07.2013 16:24 - Re: Antipollution system faulty - dieselové motory
U??vate?
Leonidas.1 napsal(a):
Ahoj,
tak za víkend jsem najezdil několik desítek KM a jsem z auta úplně hotovej... V servisu mi chlapík řekl, že mu diagnostika vyhodila nějakých 5 chyb, ale závadu že žádnou nenašel... vymazal tedy chyby a cca za 50 km mi to hodilo chybu znova... auto o5 chcíplo a když jsem znovu nastartoval tak zůstala svítit i kontrolka na ESP a auto jelo bez turba... po ujetí cca 150 km jsem zaparkoval a dnes ráno jsem vlezl do auta a po nastartování ani jedna hláška, kontrolky všechny zhasnuté a auto jede úplně normálně! Ujel jsem asi dalších 150 km a bez jakékoliv hlášky...


Těch ,,5. chyb" jsou chyby navazující na tu původní a smazáním nic neopravíš!! Poslechni Jumepa a můžeš také vyměnit snímač tlaku paliva na liště,zkontrolovat konektory na regulátor a snímač tlaku. Pokud tedy netoužíš po tom že budeš zase někde stát a přemýšlet co s tím a samozřejmě v tu nejnevhodnější dobu..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator