Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 II
Boris911
21.07.2013 10:36 - Re: Neoriginální autorádio do C5 II
99
Tak to je výborné. Předpokládám, že to na displeji i nadále ukazuje čárky za autem, při couvání (parkovací asistent).

Ale jelikož jsem v manuálních zásazích nezkušený, tak bych potřeboval, prosím poradit, co vše je potřeba, pro přehození originálního rádia za neoriginální?

1.) Jak poznám, jestli mám nyní VAN/CAN/ISO autorádio (pokud je to důležité)?
2.) Jaké nástroje jsou, prosím potřeba pro vytažení a odpojení stávajícího autorádia? Někde na youtube jsem viděl, že je to buď nějaký malý šroubovák. Ale jaký?
3.) Je potřeby, prosím sehnat nějakou redukci pro připojení neoriginálního rádia s ISO konektorem?
4.) Je potřeba přehodit i kovový rámeček, do které se rádio zasouvá, nebo 1DIN rádio bude bez problémů zasunout, a bude držet, v rámečku, po současném RD4 rádiu?
5.) Na rádiu (Sony MEX-BT3000) píší, že podporuje ovládání u volantu a podle manuálu je na to, vzadu, nějaký port. Je na to, prosím potřeba nějaká redukce z originálního autorádia? (Ovládání pod volantem při nejhorším oželím.)

Původně jsem plánoval návštěvu autorizovaného servisu, ale to by mě mohlo přijít na cca 2 tisíce, proto uvažuji, že bych si to autorádio mohl zkusit přehodit sám. Ale jak už jsem napsal, tak k tomu potřebuji, prosím informace. Krycí plast (ze 2DIN na 1DIN) si zkusím objednat v servise.

Předem Vám moc děkuji za odpovědi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator