Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 II
jardas
20.07.2013 23:14 - Re: Neoriginální autorádio do C5 II
99
Boris911 napsal(a):
Zdravím, také bych se Vás chtěl zeptat, na výměnu za neoriginální rádio. Mám RD4 s černobílým displejem, které neumí MP3, ani CD-TEXT. Zvažuji, že bych ho vyměnil za nějaké Autorádio od SONY, které umí i AAC (MP4 z iTunes) a má Bluetooth hands-free s mikrofonem. Ale v autorizovaném servise mi nedokázali odpovědět, jestli mi ten černobílý displej bude ukazovat, alespoň nastavení teploty klimatizace, když dojezd a spotřeba jde přes autorádio. Máte někdo, prosím zkušenosti, jestli ten displej potom bude něco ukazovat (minimálně, alespoň tu teplotu klimatizace, když by to neukazovalo spotřebu)? Předem Vám moc děkuji za odpovědi.


daval jsem taktez neorigo radio misto RD4, nez jsem ho vyškubl tak jsem si tam na displeji nechal vsechno ohledně spotřeby a po montazi neorigo mi displej hazi normalne venkovni teplotu, cas, teplotu a nastaveni klima, plus datum a vsechny udaje kolem ty spotreby, ktere jdou normalne prepipnat na pacce steracu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator