Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 I - klapky
6zdenek9
19.07.2013 18:14 - Re: Problémy s topením v C5 I - klapky
99
Pratele, mel jsem uplne stejne problemy s klimou, presne tak jak jsou tu popsany. Predne leva strana spatne reagovala na zmenu teploty uz minule leto, ale porad jsem to oddaloval, az letos jsem se konecne do toho pustil. Motorek jsem nastavil vickem od zvyraznovace, ktere melo podobny tvar a hlavne obvod. To, ze byla osicka motorku vychylena jsem neresil, proste jsem ho tam nasadil pri 16 st a klapkou natocenou na minimalni teplotu. Tvar toho vicka mi to umoznil. Potom jsem resil pravou stranu. Chladila o trochu mene, nez leva. Pro jistotu jsem to taky rozebral a vse bylo v naprostem poradku, pouzdro i motorek vypadaly jako nove. Tak jsem to namontoval zpatky. Vzhledem k tomu, ze mam volant na pravo, tak to byla opravdu pochoutka. Nakurvoval jsem se na nekolik let dopredu. Jeste jsem s tim par mesicu jezdil a potom se zacaly ozyvat zvlastni zvuky z kompresoru a par dni na to i syceni. To uz mi bylo jasne, ze je malo kapaliny. Doplneno, byl tam slaby unik, a vse je zase v poradku. Obe strany chladi/topi rovnomerne. Dodavam, ze ctyri roky jsem se o klimu nestaral, jezdim stale na AUTO.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator